3 listopada 2020

Dane teleadresowe

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Rudzie Ślaskiej

ul. Chrobrego 6, 41-705 Ruda Śląska

tel. (032) 24 87 306

tel. 734-109-145

fax. (032) 24 87 306

e-mail: sekretariat@ppprudaslaska.pl

EPUAP adres skrzynki podawczej: PPPRudaSlaska/SkrytkaESP

Pracownicy:

Lp.Nazwisko i imięStanowiskoAdres e-mail służbowyTelefon
1.Buczyńska Katarzynapsychologkatarzyna.buczynska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-651
2.Cichecka Jolantapedagogjolanta.cichecka@ppprudaslaska.pl(32) 3440-646
3.K. Demczuk-Romanowskalogopedakatarzyna.romanowska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-652
4.Dyjas Beatapsychologbeata.dyjas@ppprudaslaska.pl(32) 3440-638
5.Dziaduszek Karinapedagogkarina.dziaduszek@ppprudaslaska.pl
6.Fabisiak Katarzynapsychologkatarzyna.fabisiak@ppprudaslaska.pl(32) 3440-640
7. Fojt Mariapedagogmaria.fojt@ppprudaslaska.pl
8. Gawonicz Hannapsychologhanna.gawonicz@ppprudaslaska.pl(32) 3440-638
9.Gębska Katarzynapsychologkatarzyna.gebska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-638
10.Gomola Kazimierapedagogkazimiera.gomola@ppprudaslaska.pl(32) 3440-638
11.Jendrysek Beatapedagogbeata.jendrysek@ppprudaslaska.pl(32) 3440-648
12.Jopert Agnieszkapedagogagnieszka.jopert@ppprudaslaska.pl(32) 3440-640
13.Kominek  Monikapedagogmonika.kominek@ppprudaslaska.pl
14.Kowalik Annapsychologanna.kowalik@ppprudaslaska.pl(32) 3440-643
15.Kowalik Piotrpsychologpiotr.kowalik@ppprudaslaska.pl(32) 3440-651
16.Kozioł-Woźnikowska  H.psychologhalina.woznikowska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-648
17.Kuś Elżbietapedagogelzbieta.kus@ppprudaslaska.pl(32) 3440-639
18.Kubień Jolantapedagogjolanta.kubien@ppprudaslaska.pl(32) 3440-639
19.Majchrowicz Aleksandralogopedaaleksandra.majchrowicz@ppprudaslaska.pl(32) 3440-644
20.Morawiec Lucynapsychologlucyna.morawiec@ppprudaslaska.pl(32) 3440-644
21.Przybylska Joannapedagogjoanna.przybylska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-646
22.Polak Barbarapedagogbarbara.polak@ppprudaslaska.pl(32) 3440-644
23.Pakosz-Kudelko Krystynapedagogkrystyna.kudelko@ppprudaslaska.pl(32) 3440-653
24.Pocztańska Monikalogopedamonika.pocztanska@ppprudaslaska.pl
25.Różańska Wiesławalogopedawieslawa.rozanska@ppprudaslaska.pl(32) 3440-638
26.Smagacz Antoninapedagogantonina.smagacz@ppprudaslaska.pl
27.Sitek Danutapsychologdanuta.sitek@ppprudaslaska.pl(32) 3440-648
28.Szincel-Piorun Bernadetapsychologbernadeta.piorun@ppprudaslaska.pl(32) 3440-643
29.Wieloch Sabinapedagogsabina.wieloch@ppprudaslaska.pl(32) 3440-646
Skip to content